خرید کارتن اسباب کشی در شرق تهران

اسباب کشی سریع

اسباب کشی سربع: در زمان اسباب کشی سریع بحث مدیریت زمان اهمیت بسیار بیشتری میابد. در شهر پرترافیک و شلوغ تهران هر خرید حضوری یعنی از دست دادن وقت بسیار زیاد، یکی از راهکارهای سرعت بخشیدن به اسباب‌کشی، تهیه ملزومات اسباب‌کشی از فروشگاه‌های آنلاین است و با این راهکار در کنار داشتن برنامه‌ریزی و چک‌لیست و اولویت‌بندی صحیح می‌توانیم سرعت اسباب‌کشی را به شدت افزایش دهیم.

اما اینکه اولویت‌بندی صحیح برای اسباب‌کشی را چطور تعیین کنیم؟ چه فروشگاه آنلاینی بهتر است؟ سوالاتی هستند که در این مطلب به آن می‌پردازیم.

 

این بار برنامه‌ریزی را جدی بگیر

اینکه برای هرکاری ساعتی تعیین نماییم تا آنرا را در زمانی مشخص انجام دهیم محکوم به شکست است به همین دلیل اکثر ما احساس خیلی بدی به برنامه‌ریزی داریم.

وقتی از برنامه‌ریزی صحبت می‌شود منظور نوشتن یک سری امور و تعیین ساعت انجام آنها نیست زیرا اینکار هیچ فایده‌ای نخواهد داشت. در هر روز از زندگی مجردی یا درکنار خانواده، اتفاقات پیشبینی نشده‌ای برایمان پیش می‌آید و از برنامه ساعتی خارج خواهیم شد و این باعث می‌شود از برنامه‌ریزی دلسرد شویم.

برنامه‌ریزی باید شامل اولویت‌بندی امور باشد و برای هر کاری حداکثر مهلت انجام آن مشخص شود. مثلا دور ریختن ظروف اضافه تا دو روز دیگر باید تمام شود، حالا اینکه این کار در چه ساعتی انجام شود اصلا مهم نیست.

اگر زمان زیادی تا روز اسباب‌کشی مانده باشه شما نیاز به برنامه‌ریزی دارید اما هرقدر زمان کمتری تا روز اثاث‌کشی مانده باشد و نیاز به اسباب کشی سریع بیشتر باشد، اهمیت داشتن برنامه‌ریزی بسیار بیشتر خواهد شد!

 

این بار چک‌لیست تهیه نمایید

کارهای زیاد ناتمام که هیچ‌کدام به درستی انجام نشده‌اند و کارهای زیادی که مانده‌اند و حتی نمیدانیم چه هستند و ترس از کمبود زمان، همه این موارد فشار روانی زیادی را ایجاد می‌نمایند. بدون برنامه‌ریزی و چک‌لیست آشفتگی ذهنی و استرس بسیار زیادی را به خود و خانواده خود تحمیل خواهید نمود.

مکمل یک برنامه‌ریزی خوب تهیه و جدی گرفتن یک چک‌لیست از امور است.

چک‌لیست یعنی تمام امور مورد نیاز برای اسباب‌کشی از پراولویت‌ترین تا کم اهمیت‌ترین، مکتوب شوند. اگر به هر دلیلی نیاز به اسباب کشی سریع وجود دارد، بدون برنامه‌ریزی و تهیه چک‌لیست قادر نخواهیم بود به سرعت مطلوب برسیم زیرا اولویت امور را برای خودمان شفاف نکرده‌ایم و به‌طور نامنظم و با فاصله به کارها می‌پردازیم، در نتیجه کمبود زمان محتمل‌تر است.

تهیه چک‌لیست این امکان را به ما خواهد داد که یکبار برای همیشه به اولویت امور برای اسباب‌کشی خانه خود مسلط شویم و هیچ روال مهمی از قلم نیفتد.

 

بررسی نحوه اولویت‌بندی درست

اگر بهترین برنامه‌ریزی انجام شود و برای آن برنامه بهترین چک‌لیست هم تهیه شود اما اولویت‌بندی امور اشتباه باشد نه تنها منجربه اسباب کشی سریع نخواهد شد بلکه به شدت کمبود زمان تجربه خواهد شد و امور مهم و حساس باید با استرس و نگرانی زیادی انجام شوند.

اما از کجا تشخیص دهیم که اولویت‌بندی امور اسبا‌ب‌کشی به‌درستی انجام شده‌است یاخیر؟

اولویت با وسایلی است که ملزومات بسته‌بندی بیشتری نیاز دارند

بسته‌بندی وسایلی که به ضربه و فشار حساس نیستند نیاز به تهیه ملزومات ضربه‌گیر ندارد، اما بسته‌بندی اشیای حساس به ضربه و فشار که وزن زیادی هم دارند، نیاز به ملزوماتی مانند کارتن مخصوص اسباب‌کشی و نایلون ضربه‌گیر دارد، که فروشگاه‌های آنلاین ملزومات اسباب‌کشی مانند الوکارتن آنها را عرضه می‌نمایند. هرقدر بسته‌بندی این وسایل به تعویق بیفتد زمان و هزینه کمتری برای تهیه ملزومات مناسب خواهیم داشت.

 

خرید کارتن ضخیم بزرگ
خرید کارتن ضخیم بزرگ

براساس ارزش کالا، اولویت درست را بسنجیم

کافیست براساس هزینه محاسبه کنید، یعنی اگر اولویت بسته‌بندی را با وسایلی قرار دادید که قیمت آنها خیلی پایین است این اولویت‌بندی اشتباه است.

برای مثال از بین وسایل آشپزخانه کدام گرانتر است و نیاز روزانه نیست؟

برای مثال وسایل برقی از همه گرانتر هستند. پس این وسایل باید در اولویت بسته‌بندی قرار بگیرند.

اما بعضی از وسایل خیلی گران‌قیمت مانند یخچال و فریزر به‌گونه‌ای هستند که بسته‌بندی آنها باید حتما روز آخر انجام شود و نمی‌توان مثلا دوماه مانده به اسباب‌کشی آنها را بسته‌بندی نمود.

اما از بین وسایل گرانی که مورد استفاده روزانه نیستند کدامشان گرانتر هستند؟

این وسایل باید در اولویت چک لیست قرار بگیرند. برای مثال اگر وقت زیادی صرف بسته‌بندی ظروف پلاستیکی شود که تهیه مجدد آنها هزینه کمتری نسبت به سایر وسایل دارد، یعنی اولویت‌بندی اشتباه انجام شده.

اولویت‌بندی براساس حساسیت کالا

غیر از بحث قیمت و هزینه تامین مجدد هر کالا که در بخش قبلی گفته شد، باید این نکته را در نظر داشت که از بین کالاهای گران موجود در خانه، کدامشان روال بسته‌بندی حساس‌تری دارند و این وسایل باید در اولویت بسته‌بندی قرار بگیرند.

برای مثال بسته‌بندی ظروف بلور یا چینی از ظرافت بیشتری برخوردار است و باید با حوصله و دقت بیشتری انجام شود و هرقدر به روز اسباب‌کشی نزدیک شویم، استرس زیادتر مانع انجام صحیح بسته‌بندی‌ها خواهد شد.

شاید پس از فکر کردن در مورد هزینه‌ها به این نتیجه برسیم که در شرایط مالی‌ای هستیم که برایمان تامین مجدد همه اشیای خانه چالش بزرگی است پس در این حالت اسباب کشی سریع خیلی اهمیت بیشتری خواهد یافت، یعنی باید بتوانیم تمام وسایل را در کم‌ترین زمان و ایمن‌ترین بسته‌بندی حمل نماییم.

 

مطالعه پیشنهادی: چه نکاتی در اسباب کشی وسایل منزل باید رعایت شود؟

اولویت‌بندی اشتباه خطری جدی

اگر بسته‌بندی وسایل برای اسباب‌کشی را از اشیایی که قیمت کمی دارند یا بسته‌بندی راحتی دارند، شروع کرده‌ای این احتمال بالا می‌رود که برای اتمام امور تا روز اسباب‌کشی با کمبود زمان مواجه شوی.

بسته‌بندی وسایل برای اسباب‌کشی باید از سخت‌ترین اشیا و حساس‌ترینشان که استفاده روزمره ندارند، شروع شود. وسایل حساس به ضربه نیاز به ملزوماتی دارند که کارتن‌فروشی‌های آنلاین آنها را میفروشند، مانند نایلون حبابدار ضدضربه و کارتن پنج لایه، پس اگر در اولویت نباشند انجام بسته‌بندی آنها ممکن است با عجله، به بدترین شکل ممکن انجام شود.

 

خرید اینترنتی لوازم اسباب‌کشی راهکاری برای جلوگیری از اتلاف زمان

خرید اینترنتی لوازم اسباب‌کشی یک راهکار بسیار ضروری برای افرادی است که نیاز به اسباب کشی سریع دارند. شلوغی تهران باعث شده که برای هر خرید زمان زیادی تلف شود خصوصا که برای اسباب‌کشی به نوع خاصی از کارتن نیاز است که تحمل وزن زیاد را دارد و باید با صرف وقت زیاد، فروشگاهی را بیابیم که این نوع خاص از کارتن را عرضه نماید.

اما کارتن پنج لایه مخصوص اسباب‌کشی از کجا بخریم؟ یا نایلون حبابدار یا سلفون مبل؟

سایت الوکارتن با تجربه زیاد در زمینه تامین کارتن‌های مقاوم مزایایی دارد که می‌تواند یکی از بهترین گزینه‌ها باشد:

  • برای وقت سفارش‌دهندگان ارزش زیادی قائل هستند و به همین جهت تحویل سفارشات در تهران در سریع‌ترین زمان ممکن انجام می‌شود.
  • هزینه سفارش درب منزل و پس از تحویل، پرداخت می‌شود.
  • کارتن‌های پنج لایه از بهترین مواد اولیه تولید شده‌اند که می‌توانند وزن زیاد را به‌راحتی تحمل نمایند.
  • اغلب ملزومات اسباب‌کشی را عرضه می‌نمایند. از چسب پهن مرغوب گرفته تا روزنامه مخصوص اسباب‌کشی را یکجا می‌توان تهیه نمود.

حذف وسایل اضافه

راهکار بعدی که برای تامین یک اسباب کشی سریع توصیه ‌می‌شود حذف وسایلی است که بدون استفاده هستند یا با توجه به متراژ خانه جدید، جای کافی برای آنها وجود نخواهد داشت.

عدم حذف وسایل بلااستفاده جدای از بار فشار روانی‌ای که ایجاد می‌کنند دست و پاگیر هستند و وقت و انرژی را هدر خواهند داد که این وقت و انرژی باید صرف بسته‌بندی اصولی وسایل ضروری و گران خانه شود. هرقدر به روز اثاث‌کشی نزدیک شویم مجبور می‌شویم آنها را با قیمت کمتری هم بفروش برسانیم.

 

اسباب کشی سریعآموزش دیدن ترفندهای بسته‌بندی

افرادی که سالی یکبار نیاز به اسباب‌کشی دارند، متخصص بسته‌بندی نیستند، طبیعی است که در انتخاب ابزار لازم برای بسته‌بندی هر کالا دانش کافی را نداشته باشند، برای هر وسیله‎ای متناسب با حساسیت‌های آن وسیله نوعی خاص از ابزار بسته‌بندی مناسب است.

آموزش دیدن ترفندهای بسته‌بندی اسباب‌کشی زمان خیلی زیادی نخواهد گرفت. کافیست چند ویدئو کوتاه دیده شود یا مقالات همین سایت در مورد ترفندهای مختلف اسباب‌کشی مطالعه شوند. اما آموزش دیدن همین ترفندهای ساده و نکات ریزی که معمولا اغلب افراد از توجه به آنها بازمیمانند باعث می‌شود اسباب کشی سریع امکان‌پذیر یا برعکس، غیرممکن شود.

 

نتیجه‌گیری

نیاز به اسباب کشی سریع یعنی نیاز بیشتر به مدیریت زمان! بدون مدیریت زمان بهینه قادر به سرعت بخشیدن به روند اسباب‌کشی نخواهیم بود. توصیه می‌شود برای مدیریت زمان برنامه‌ریزی مالی و زمانی خیلی جدی گرفته شود و اولویت‌بندی صحیحی وجود داشته باشد. اولویت‌بندی اشتباه امور به شدت کمبود زمان و استرس ایجاد می‌نماید.

برای اسباب‌کشی ملزوماتی مانند نایلون حبابدار یا کارتن پنج لایه‌ی مرغوب ضروری هستند، تا در زمان حمل خسارت مالی ایجاد نشود. یکی از راهکارهای مدیریت زمان استفاده از سایت‌های فروش آنلاین کارتن و ملزومات اسباب‌کشی مانند الوکارتن است.

فروشگاه کارتن اسباب کشیمشاهده نوشته ها

Avatar for فروشگاه کارتن اسباب کشی

فروشگاه اینترنتی اَلوکارتن فعالیت تخصصی در زمینه ی فروش کارتن اسباب و لوازم بسته بندی جهت کشی منزل و اداره دارد. از جمله محصولات این فروشگاه کارتن و چسب و نایلون ضربگیر و سلفون است برای خرید کارتن اسباب کشی فقط کافی است با اَلوکارتن تماس بگیرید و لوازم پَک و بسته بندی را تهیه کنید و شروع به بسته بندی کنید

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *