خرید کارتن اسباب کشی در شمال تهران1

از کجا کارتن اسباب کشی بخرم: در زمان حمل اثاث نیاز به کارتن‌هایی می‌باشد که بتوانند وزن‌های بالای هفت کیلو را تحمل کنند و کف جعبه بر اثر وزن زیاد محتویات داخلش باز نشود. کارتن‌های بسیار متنوعی در بازار عرضه می‌شوند که تنها برخی از آنها قابلیت تحمل وزن زیاد را دارند که یکی از انواع کارتن‌های دارای تحمل وزن بالا، کارتن‌های مخصوص اسباب‌کشی می‌باشند.

اگر در انتخاب کارتن‌های پستی برای حمل و تحویل کالاهای سبک، اشتباهی صورت بگیرد ممکن است آسیب مالی و خسارت زیادی به وجود نیاید اما اگر در انتخاب کارتنی که باید وزن زیادی را تحمل نماید، اشتباهی صورت بگیرد و محتویات داخل کارتن گران‌قیمت و حساس به ضربه و فشار باشند خسارت مالی زیادی تحمیل خواهد شد، به همین دلیل یافتن پاسخ به این سوال که از کجا کارتن اسباب کشی بخرم اهمیت بسیار زیادی دارد.

مرکز مناسب برای تهیه کارتن اسباب‌کشی بهتر است سری مزایایی داشته باشد که سایت الوکارتن از آنها برخوردار است برای مثال حتی می‌توانید کارتن در تعداد کم هم تهیه نمایید.

 

کارتن اسباب کشی چه فرقی با سایر کارتن‌ها دارد؟

قبل از یافتن پاسخ این سوال که از کجا کارتن اسباب کشی بخرم  نیاز است از تفاوت این نوع کارتن با سایر جعبه‌های مقوایی موجود در بازار مطلع باشیم. کارتن‌های بسته‌بندی از جنس مقوا انواع و کارایی‌هایی متفاوتی دارند و ویژگی‌های ساختار ورق‌های کارتن، متناسب با وزنی که باید تحمل کنند و نیاز به چاپ، متفاوت است.

بعضی از جعبه‌های مقوایی مانند جعبه خرما یا بسته‌بندی پیتزای رستوران‌ها، نیاز به داشتن بدنه قوی برای تحمل وزن زیاد ندارند و چاپ روی بدنه‌ی جعبه، بسیار اهمیت دارد، اما بعضی از جعبه‌های مقوایی باید ساختار بدنه‌ای مقاوم داشته باشند و معمولا بدون چاپ عرضه می‌شوند.

یکی از انواع کارتن بدون چاپ پیش‌ساخته که می‌تواند وزن و فشار زیادی را نسبت به سایر کارتن‌های مقوایی تحمل کند، کارتن اسباب‌کشی است.

خرید کارتن اسباب کشی
خرید کارتن اسباب کشی

از کجا کارتن اسباب کشی بخرم

برای حفظ محیط زیست کارتن استاندارد باید قابل بازیافت باشد، یعنی به مرور زمان زیاد، بدنه کارتن به سمت فرسودگی خواهد رفت. به همین دلیل کارتن اسباب کشی باید از مواد تازه تولید شده باشد و کیفیت و مقاومت بالایی داشته باشد.

برای یافتن مرکز فروش کارتن اسباب کشی در تهران با ویژگی‌های مذکور، چند راهکار وجود دارد. راهکار نخست این است که با مراجعه حضوری وقت و زمان زیادی را صرف پیدا کردن مرکز مورد اعتماد نماییم البته حتی این احتمال وجود دارد که به نتیجه خاصی هم نرسیم.

راهکار دیگر این است که این سوال را که از کجا کارتن اسباب کشی بخرم را از گوگل بپرسیم و این جمله را سرچ نماییم. در این صورت در نتایج سرچ، فهرستی از مراکزی به ما نشان داده خواهد شد که سابقه و تجربه زیادی در تولید کارتن‌های دارای تحمل وزن زیاد دارند و می‎‌توانیم با خیال راحت قیمت و ابعاد و شرایط آن سایت را مبنای انتخاب قرار دهیم.

اما از بین نتایج زیادی که به آنها دست می‌یابیم کدام بهتر است؟ چه معیارهایی برای انتخاب یک کارتن اسباب‌کشی مرغوب و قوی وجود دارد؟ اینها سوالاتی است که در ادامه به آنها پاسخ خواهیم داد.

 

مطالعه پیشنهادی: روش های تولید کارتن بسته بندی با استحکام و امنیت بیشتر

از کدام فروشگاه اینترنتی کارتن اثاث کشی بخریم؟

از بین نتایج زیادی که به آنها دست می‌یابیم کدام کارتن اسباب‌کشی ایمن و با کیفیت است؟

بعضی از سایت‌ها و فروشگاه‌ها کارتن‌های سه لایه را هم دسته‌بندی کارتن‌های اسباب‌کشی قرار می‌دهند، اما این نکته ضروری است که بهترین کارتن برای اسباب‌کشی باید از نوع پنج لایه و از مواد تازه تولید شده باشد و سابقه و تعهد به تحویل سریع و به موقع در هر نقطه از تهران می‌تواند به ما در انتخاب کمک نماید. تیم الوکارتن برای تضمین کیفیت کارتن‌های اسباب‌کشی امکان پرداخت درب منزل را برای سفارش‌دهندگان فراهم نموده‌ است تا پس از تحویل و بررسی سلامت، پرداخت با خیالی آسوده انجام گیرد.

اگر در انتخاب کارتن‌هایی که برای بسته‌بندی وسایل سبک برای پست مورد نیاز هستند اشتباهی صورت بگیرد احتمال ایجاد خسارت پایین است اما برای حمل اثاث در اسباب‌کشی یا حتی ارسال پستی کالاهای سنگین، باید از کیفیت و امکان تحمل وزن بالای کارتن‌ها مطمئن باشیم و اگر پاسخ به سوال برای وسایل سنگین و حساس، کارتن اسباب کشی از کجا بخرم اشتباه باشد، باید متحمل خسارت مالی شویم.

 

در تهران کارتن اسباب کشی از کجا بخرم؟

به لطف امکان خرید اینترنتی پاسخ به این سوال که از کجا کارتن اسباب کشی بخرم به راحتی قابل دستیابی است و در هر نقطه از تهران با استفاده از یافتن سایت‌های توزیع کارتن اسباب‌کشی می‌توان بهترین نوع کارتن مخصوص تحمل وزن زیاد را سفارش داد. تنها کافیست مرکز معتبری را برای اینکار انتخاب نماییم تا سفارشات در سریع‌ترین زمان ممکن به دستمان برسد و نیازی نیست در شهر آلوده و پرترافیک تهران  زمان و انرژی خیلی زیادی را تلف کنیم.

اما از بین سایت‌های مختلف به کدامیک آنها می‌توانیم اعتماد نماییم؟ همانطور که ذکر شد، کارتن اسباب‌کشی باید کیفیت و مقاومت بالایی داشته باشد و از نوع پنج لایه باشد. برای یافتن مرکزی که کارتن‌هایی با بهترین کیفیت در تهران را داشته باشد بهتر است از مراکزی استفاده شود که به‌صورت تخصصی بر موضوع حمل اثاث تمرکز داشته باشند، زیرا این مراکز کارتن و چسب پهن را به عنوان محصولات اصلی خود با بهترین کیفیت تامین و در اختیار مشتریان قرار می‌دهند.

 

خرید اینترنتی یا حضوری؟

در زمان مراجعه حضوری به بازار تهران برای خرید محصولات بسته‌بندی باید از بین مراکزی که کارتن پستی و وسایل پلاستیکی توزیع می‌نمایند به دنبال مرکزی باشیم که فقط کارتن‌های پنج لایه مخصوص حمل وزن زیاد را توزیع نمایند و این یعنی صرف زمان زیاد. در ادامه به رایج‌ترین مشکلات خرید حضوری کارتن مخصوص وزن زیاد برای حمل اثاث می‌پردازیم.

فروشندگان بی‌حوصله

معمولا احتمال اینکه در هنگام خرید کارتن اسباب کشی با فروشندگان خسته و بی‌حوصله‌ای مواجه شویم که حوصله جواب دادن به سوال‌های ما را ندارند بسیار بالاست و این یعنی بین تعداد زیادی مغازه سردرگم خواهیم شد.

از کجا کارتن اسباب کشی بخرمامکان خرید اشتباه در خرید حضوری بالاست

در خرید حضوری معمولا این احتمال وجود دارد که کارگران تحویل محصولات اطلاعات تخصصی لازم برای فروش محصولاتی را نداشته باشند و در این‌صورت احتمال خرید اشتباه بالا می‌رود.

همانطور که اشاره شد برای حمل وسایل سنگین باید کارتن پنج لایه مرغوب تهیه شود و اگر به اشتباه کارتن سه لایه پستی تهیه گردد برای حمل وسایل دارای وزن زیاد ریسک عدم تاب‌آوری وجود دارد و ممکن است در نهایت با خرید کارتن اشتباه وسایل خانه در زمان حمل در اثاث‌کشی آسیب ببینند.

 

امکان مقایسه قیمت به اندازه خرید اینترنتی وجود ندارد

در هر خرید اینترنتی کارتن حمل اثاث وقتی به دنبال این موضوع هستیم که کارتن اسباب کشی از کجا بخرم، به راحتی در عرض کمتر از حتی یک ربع می‌توانیم قیمت تمام سایت‌های فروش کارتن پنج لایه مخصوص اسباب‌کشی را بدست آوریم، کاری که در مراجعه حضوری به هیچ عنوان در این زمان قابل انجام نخواهد بود. برای بررسی قیمت‌ها اگر به‌صورت حضوری مراجعه شود ساعت‌ها برای رفت و آمد به بازار تهران کاملا اتلاف خواهد شد و از دست خواهد رفت اما این در حالی است که بعضی از فروشندگان حضوری، ضمن اینکه قیمت کارتن‌ها را درج نکرده‌اند اگر از آنها قیمت هم پرسیده شود انتظار دارند که خرید محقق گردد.

 

نتیجه‌گیری

کارتن اسباب‌کشی یک ابزار ارزان و بهینه برای حفظ وسایل خانه در زمان حمل است. اگر پاسخ به سوال از کجا کارتن اسباب کشی بخرم اشتباه باشد، می‌تواند موجب ایجاد خسارت در روز اسباب‌کشی گردد به همین دلیل باید در انتخاب کارتن مخصوص حمل وسایل سنگین معیارهای درستی اتخاذ گردد.  

زمانی که برای خرید کارتن اثاث‌کشی به دنبال یافتن مناسب‌ترین گزینه هستیم باید به میزان تعهد تحویل به موقع آن سایت و همچنین اعتبار و سابقه‌ی خوب قبلی آن توجه نماییم.

در صورت داشتن هر گونه سوال و ابهام در مورد خرید کارتن اسباب کشی می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی سایت، آن را با کارشناسان الوکارتن در میان بگذارید.

 

فروشگاه کارتن اسباب کشیمشاهده نوشته ها

Avatar for فروشگاه کارتن اسباب کشی

فروشگاه اینترنتی اَلوکارتن فعالیت تخصصی در زمینه ی فروش کارتن اسباب و لوازم بسته بندی جهت کشی منزل و اداره دارد. از جمله محصولات این فروشگاه کارتن و چسب و نایلون ضربگیر و سلفون است برای خرید کارتن اسباب کشی فقط کافی است با اَلوکارتن تماس بگیرید و لوازم پَک و بسته بندی را تهیه کنید و شروع به بسته بندی کنید

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *