8 راه برای کاهش هزینه های لوازم بسته بندی در اسباب کشی

لوازم بسته بندی الوکارتن (کارتن اسبا کشی)

لوازم بسته بندی الوکارتن (کارتن اسبا کشی)


8 راه برای کاهش هزینه ها و لوازم بسته بندی

گاهی در اسباب کشی نگران هزینه آن هستیم. خوشبختانه شما می توانید در ضمن حفظ امنیت و سلامت کالای خود، هزینه های بسته بندی را کاهش دهید. راه حل ها و لوازم بسته بندي براي كاهش مقدار زمان و هزينه موجود در فرآيند بسته بندي وجود دارد. با استفاده از یک رویکرد جامع برای صرفه جویی در هزینه اسباب کشی و لوازم بسته بندی، شما روش هایی را برای بهبود فرایند بسته بندی لطمه به کیفیت و امنیت تجربه میکنید.

 • بهبود روش ذخیره سازی لوازم بسته بندی

طرح انبار خود را در نظر بگیرید. آیا لوازم بسته بندی به صورت سازمان یافته ذخیره می شود؟ آیا راهی برای ساده کردن طرح و سرعت بخشیدن به روند کلی بسته بندی شما وجود دارد؟ اگر مایل به بهبود عملکردهای موجود خود هستید، مراحل زیر را امتحان کنید:

موجودی فعلی بسته بندی محصولات خود را تجزیه و تحلیل کنید.
موارد مشابهی را که می توان در کنار هم قرار گرفت، شناسایی کنید.
لوازم بسته بندی را که به ندرت مورد استفاده قرار می گیرید شناسایی کنید و آنها را با یکدیگر گروه بندی کنید.
همچنین با دور ریختن لوازم اضافی کمترین میزان فضای انبار مورد استفاده قرار می دهید و هزینه های مرتبط با آن، مانند روشنایی و گرمایش را کاهش میدهید.

 • بسته بندی را با استفاده از کارتن اسباب کشی های کوچکتر بهینه کنید

برای کاهش هزینه های بسته بندی، باید در مورد کاهش هزینه حمل و نقل نیز فکر کنید. هر چه کارتن اسباب کشی را بی دلیل بزرگ تر انتخاب کنید، هزینه جا به جایی نیز بیشتر خواهد شد. زیرا شما به کامیون های بیشتری نیاز خواهید داشت.

بعضی ها از کارتن های بزرگ برای حمل و نقل محصولات نسبتاً کوچک استفاده میکنند و وسایل کمتری در داخل کامیون حامل حمل می کنند. همان فضایی که می توانست به تعداد وسایل بیشتری تعلق گیرد.

وقتی کالاهای نسبتاً کوچکی را در کارتن های بزرگ حمل می کنید، فرصتی آسان برای صرفه جویی در هزینه را از دست می دهید.

لوازم بسته بندی

 • لوازم بسته بندی با کیفیت بیشتر را به مقادیر لازم خریداری کنید.

 به نوع لوازم بسته بندی دقت کنید. موارد جدیدی از ملزومات بسته بندی هستند، که کیفیت کمی دارند و شما از خرید آنها پشیمان می شوید. به علاوه باید نحوه نگهداری آنها را در شرایط مختلف ارزیابی کنید. به عنوان مثال، شما ممکن است کارتن اسباب کشی را برای خرید پیدا کنید که در مقابل آسیب های حمل و نقل نیز بهتر مقاومت کنند، پس میزان پولی را که در خرید آنها از دست می دهید با حفظ سلامت وسایل شما جایگزین می شوند.

 • خسارت ها را با اطمینان از بسته بندی مناسب و حمل و نقل مناسب به حداقل برسانید.

خسارت محصول به روش دردناکی پول شما را خرج می کند. وقتی بعد از اسباب کشی لوازم آسیب دیده را می بینید، این شما را آگاه می کند که خرید لوازم بسته بندی استاندارد هزینه نیست، بلکه راهی برای جلوگیری از خسارت و ضرر احتمالی است.

دو دلیل عمده خسارت وسایل وجود دارد: بسته بندی ضعیف و آسیب در حمل و نقل غیر استاندارد. اگرچه رفع مشکل اولی آسانتر است و شما به راحتی با مدیریت می توانید کاری را که دشوار به نظر می رسد، به نحو احسن انجام دهید.
برخی از دلایل مانند لرزش طولانی در حین حمل وسایل، اجتناب ناپذیر است. در این موارد، سرمایه گذاری در لوازم بسته بندی و کارتن اسباب کشی بادوام از اهمیت فراوان برخوردار است.

 • بسته بندی خود را دوباره بررسی کنید و ایرادهای احتمالی را رفع کنید.

گاهی اوقات به علت خستگی یا سهل انگاری ممکن است بسته بندی ها با ایمنی کافی انجام نشده باشد. یا لوازم بسته بندی که از آسیب لوازم جلوگیری می کنند، در بسته بندی شما موجود نباشد. شما می توانید بسته بندی های خود را دوباره بهینه سازی کنید.

 • از نوآوری های صنعت بسته بندی مطلع باشید

گوش خود را برای شنیدن تغییر در صنعت بسته بندی آماده نگه دارید، به ویژه برای تغییراتی در لوازمی که مربوط به وسایل شما مثل ظروف، آرایشی و لوازم برقی و… باشد. صنعت بسته بندی برای طراحی محصولاتی با دوام تر، سبک، ایمن و سازگار با محیط زیست در حال تحقیق و توسعه است.
همه اینها باعث صرفه جویی در هزینه می شود. بسته های با دوام بیشتر، احتمال خسارت حمل و نقل را کاهش می دهد. بسته بندی سبک وزن، میزان فضای شما در کامیون های حامل را محدود می کند. بسته بندی ایمن، احتمال خراب شدن و آسیب را کاهش می دهد.

 • بهینه سازی بسته بندی با کاربرد لوازم ایمنی

کاهش هزینه با عدم پرداخت هزینه برای ایمنی وسایل منزل هرگز ایده خوبی نیست. گفته می شود، گاهی اوقات بسته بندی وسایل به دلیل به کار نبردن لوازم ایمنی ساز مثل سلفون، کاور، کاغذ بسته بندی، نایلون حبابدار باعث خساراتی می شود. این لوازم نه از نظر مالی پرهزینه است و نه وزن محموله شما را افزایش می دهد.

استفاده از لوازم ایمنی در اسباب کشی

 • هزینه بسته بندی خود را بر اساس دوام کالا متفاوت کنید.

همه وسایل شما به حداکثر توجه نیاز ندارند. برخی از وسایل دوام بیشتری دارند و بقیه ممکن است آسیب پذیرتر باشند و باید در حمل و نقل ایمنی بیشتری داشته باشند. وسایل منزل خود را به دسته های بسته بندی زیر تقسیم کنید:

 1. بادوام: پوشش های محافظ نایلونی برای حمل و جلوگیری از آلودگی کافی خواهد بود.
 2. متوسط: کمتر از 2٪ هزینه جا به جایی وسایل برای بسته بندی آنهاست.
 3. شکننده: لوازم بسته بندی داخلی مورد نیاز برای امنیت وسایل لازم است. بسته بندی باید با اسباب لازم برای محافظت در برابر حرکت هنگام حمل و نقل انجام شود.
 4. پیچیده: اینها وسایلی هستند که به بسته بندی پیچیده نیاز دارند. آنها ممکن است دارای اجزای کالیبره شده یا تجهیزات حساس باشند. آنها به بسته بندی های تخصصی، سفارشی و بسیار بادوام نیاز دارند.

با این تقسیم بندی و کاهش هزینه های بسته بندی می توانید پس انداز قابل توجهی کنید.

نتیجه گیری

لازمه اسباب کشی بسته بندی وسایل منزل است. شما می توانید لوازم بسته بندی با کیفیت و کارتن اسباب کشی پنج لایه را در الو کارتن سفارش دهید و هزینه را درب منزل پرداخت کنید.

به منطور خرید کارتن اسباب کشی بادوام کلیک کنید!

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *